0 Frontaallaadur
SITECH
Banner Image

 

Trimble Authorized Dealer

SPACER

FrontaallaadurLoadrite L2180 süsteem (taadeldav)

Loadrite frontalais iekravejs

L2180 on pakutavast seadmetest täiuslikum. Süsteem võimaldab kaaluda kuni 100 erinevat materjali ja kasutada viit erinevat kalibreeritud tööorganit (kopad, kahvlid jne), kaheksal andmeväljal on võimalik kuvada 1480 sisendit, võimalik on kasutada mitmikpunktiga kaalumist, viimase kopatäie normeerimist, sihtmassi seadistamist ja materjalisegude kaalumist. Võimalik on andmete juhtmeta edastamine Loadrite materjalide haldussüsteemi (MMS).


 

 | Brosüür |

Loadrite L2150 süsteem (taadeldav)

Loadrite svari

L2150 on soodsama hinnaklassi kaalusüsteem. Süsteem võimaldab kaaluda kuni 20 erinevat materjali ja kasutada nelja erinevat kalibreeritud tööorganit (kopad, kahvlid jne), kolmel andmeväljal on võimalik kuvada 510 sisendit, võimalik on kasutada mitmikpunktiga kaalumist, viimase kopatäie normeerimist ja sihtmassi seadistamist. Võimalik on andmete juhtmeta edastamine Loadrite materjalide haldussüsteemi (MMS).

Loadrite Force süsteem (taadeldav)

Loadrite Force Wheel Loader Scale

Loadrite Force on suure jõudlusega kaalumissüsteem kuid piiratud funktsioonidega et seda oleks lihtsam kasutada. See süsteem sobib, kui teil on vaja sooritada täpne kaalumine, kuid ei ole vaja andmete salvestamist ja ülekannet edasiseks analüüsiks. See süsteem võimaldab teha vahekokkuvõtteid ja kokku arvestust, kasutada kuni 4 erinevat tööriista, kalibreerimist, multi-point dünaamilist mõõtmist, viimase kopatäie normeerimist.

Loadrite LR360 süsteem

LOADRITE 360 for loadout
LR360 on LOADRITE perekonna uusim toode. See on ühendatud karjääride süsteem.

Suhtlus kaalumajaga toimub raadio teel. Tööpõhimõtte skeem toimib alljärgnevalt:

- veoauto saabub karjääri kaalumajja, kus sisestatakse arvuti infoväljadesse auto number, soovitud kauba andmed (nt liiv, kruus) ja kogus ning saadetakse laaduri LOADRITE L3190 arvutisse.

- laadurijuht näeb koheselt L3190 juhtplokis veoauto numbrit, materjali nimetust ning soovitud kogust, misjärel laetakse vajalik kogus materjali operatiivselt vedukile.

- veoauto sõidab väljumisel uuesti kaalumajja kus koorem kaalutakse ja väljastatkse saateleht ning arve.

Sellise süsteemi kasutamine suurendab karjäärides töö efektiivust kuni 30%.

Trimble LR360 truck job list