0 GNSS parandused
SITECH
Banner Image

 

Trimble Authorized Dealer

SPACER

GNSS parandused


GPS üksi ei taga ehitustöödel vajaliku geodeetilise täpsuse saavutamist et kontrollida masina juhtimissüsteemi. Täpsust saab parandada RTK korrektsiooni lahendustega, et suurendada GPS / GNSS süsteemi täpsust vajaliku tasemeni. Trimble pakub mitmeid lahendusi, et laiendada kohaliku GPS baasjaama leviala või töötada üldse ilma kohaliku baasjaamata.

Internet Service IBSS tugijaam tagab, et korrektsiooni andmed edastatakse interneti kaudu. See suurendab baasjaama leviala kaugemale 450 MHz raadio tööpiirkonnast. See on tasuv lahendus, sest ühe tugijaama abil saate anda RTK parandusi suurematele objektidele või isegi samaaegselt kahele kõrvuti asetsevale objektile. Kui objektil on halb interneti leviala, siis saate alati paigaldada kohaliku baasjaama, mis annab parandust 450 MHz raadiole või Wi-Fi le või kasutada SITECH Bridge lahendust.

Müüme VRS Now litsentse. Hinnainfo saamiseks võtke meiega ühendust.

 

 

ÜHENDA
   Lülita vastuvõtja sisse.

   KORRIGEERI
  Trimble VRS Now annab sentimeetritäpsusega parandusandmete voo.

   MÕÕDA
  Lõpeta projekt viivituseta, mille põhjustaks töömaa baasjaama seadistamine.

Trimble VRS võrgustik Eesti Vabariigis (19 tugijaama):


 

Trimble Centerpoint RTX on järgmise põlvkonna korrektsioonide andmevoog mis saadakse kas otse satelliidilt või digitaalsest internetist ilma vajaduseta püstitada baasjaama.Horisontaalseks täpsuseks on ligikaudu 4 cm kõikjal maailmas.

Trimble Centerpoint RTX on juba kasutusel X-FILLTM tehnoloogia Trimble GNSS vastuvõtjates pakkumaks RTK täpsust juhtudel kui on mingil põhjusel ajutiselt häiritud raadio või interneti ühendus kohaliku baasjaama vahel.

Korrektsioonide andmevoog mis võetakse vastu  RTX L-Band satelliitidelt:

CenterPoint RTX Standard Satellite Map

Korrektsioonide andmevoog mis võetakse vastu Interneti vahendusel:

CenterPoint RTX Standard Cellular Map