Sinu ehitustehnoloogia partnerSITECH
Banner Image

 

Trimble Authorized Dealer

SPACER

Tahhümeetrid


Tahhümeetrid SPS730 ja SPS930 on oma klassi kõige täpsemad ja kiiremad universaalsed robottahhümeetrid, mis sobivad kõrgtäpseteks maamõõdutöödeks ning kasutamiseks masinate juhtimissüsteemides. Trimble'il on mitu patenteeritud tehnoloogiat, mis tagavad suure tootluse ja täpsuse.

 

SPS930 dozer

Multitrack™ - aktiivprisma tehnoloogia tagab tahhümeetri lukustamise ainult sellel prismal, millel on ainulaadne ID.

 

Magdrive™ - elektromagnetiline käitur pöörab seadet kiirusega kuni 115° sekundis. Võimaldab suuremat masina juhtimissüsteemi töötamist tahhümeetri lähedal.

 

SurePoint™ - parandab automaatselt horisontaal- ja vertikaalnurgad kui instrument on valesti paigaldatud või liikunud.

 

Värskendussagedus 20 Hz - andmeid töödeldakse ja sünkroonitakse minimaalse viiteajaga, mis tagab masinate juhtimissüsteemide kõrgkvaliteetse töö.

 

Skaneerimise sagedus 3 Hz - ülikiire skaneerimine vertikaalmõõtmistel, kalde profiili määramisel ning kuhjatise mõõtmisel.

  SPS930

Data | Spekk | Brosüür

 

 

Robottahhümeetrid SPS620 ja SPS720 sobivad kasutamiseks ehitusplatsidel täpseteks maamõõdutöödeks. Robottahhümeetritega SPS620 ja SPS720 kasutatakse otsepeegeldus tehnoloogiat DR, mis võimaldab virtuaalset peegelduseta mõõdistamist igasuguselt pinnalt. Need töötavad ka väliarvutitega Trimble Site Tablet ja Trimble TSC3.

 


Tahhümeeter SPS620 tagab vertikaal- ja horisontaalnurga mõõtmisel täpsuse 5 kaaresekundit.

Tahhümeeter SPS720 tagab horisontaalnurga mõõtmisel täpsuse 3 kaaresekundit ja vertikaalnurga mõõtmisel täpsuse 2 kaaresekundit, mistõttu see tahhümeeter on väga sobiv täppismõõtmiseks ehitusplatsil.

 


 

 SPS720 

 

Spekk SPS620 | Spekk SPS720 | Brosüür

Mehhaanilised tahhümeetrid T635 ja TS662 on soodne lahendus mõõtmis- ja mahamärkimistöödeks ehitusplatsil. Installitud tarkvara võimaldab määrata punkti, joont ja pinnavormi ning teha COGO-arvutusi ja arvutada materjali mahtu.

Mehaanilised tahhümeetrid töötavad ka väliarvutitega Trimble TSC3 ja Trimble Site Tablet, millesse on installitud tarkvara SCS900.

 

 

Data | Brosüür